Spotkanie autorskie z Red Lipstick Monster- relacja

Piętnastego listopada Galeria Bałtycka zaprosiła do Empiku znaną polską wizażystkę, youtuberkę i piercerkę Ewę Grzelakowską-Kostoglu. Bardziej rozpoznawalna jest pod swoim pseudonimem – Red Lipstick Monster. 

2016-11-15-21-12-25-094 Z wykształcenia jest kosmetologiem i pedagogiem. RLM to nie tylko zwykły kanał na youtube, który śledzą setki tysięcy spragnionych prosto przekazywanej wiedzy fanek. To też kopalnia prostych tricków makijażowych, porad związanych z piercingiem i DIY.

Ewa była w galerii by promować już drugą swoją książkę, „Tajniki DIY”. Takich tłumów Galeria Bałtycka chyba nie widziała dawno. Kolejka ciągnęła się od Empiku prawie do końca korytarza! Przedział wiekowy bym bardzo duży – były gimnazjalistki i kobiety około czterdziestki. Co bardziej zagorzałe wielbicielki czekały pod Empikiem już 4 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania.

Makijażystka nie zawiodła nikogo, była przygotowana na „foteczki i dedykacje, trudne pytania i wzajemną miłość”. Po spotkaniu każdy  dumnie trzymał w ręce książkę (lub dwie) i zdjęcie z autografem. Przez 5 godzin dzielnie rozmawiała z fanami, podpisywała książki i palety do makijażu i robiła sobie selfie z zachwyconymi dziewczynami.

spotkanie-z-rlm-2

 

spotkanie-z-rlm-4

Następnymi podobnymi wydarzeniami będą:  spotkanie z Cyber Marianem promującym książkę „Dziś tak bardziej” – 17.11 / z zespołem Farben Lehre – 26.11 / spotkanie z autorami „Make Life Harder. Przewodnik po polityce i nie tylko, ale też” – 3.12

 

Autor: Natalia Chmielewska

Powiązane posty

Dodaj komentarz