Rekrutacja do NZS! #NieZmarnujStudiów

NZS UG nadal prowadzi rekrutację! Mamy mnóstwo ciekawych projektów oraz jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Z nami możesz zdobyć swój własny Mount Everest. Wypełnij formularz i dołącz do naszej drużyny!

Niezależne Zrzeszenie Studentów to największa organizacja studencka w Polsce. Działamy na kilkudziesięciu uczelniach w kraju i już od 36 lat pokazujemy, że studia to czas nie tylko na naukę, ale i zdobycie wielu doświadczeń. NZS to przede wszystkim ludzie. Ludzie mający wielką wyobraźnię, mnóstwo pomysłów, chęć rozwoju  i maksymalnego wykorzystania czasu studiów.

12310601_1128422570516434_7797959841808282483_nJednak tworzenie studenckiej rzeczywistości jest dla nas przede wszystkim zabawą! Nie lubimy stać w miejscu, aktywnie tworzymy nasze projekty, poszukujemy osób chętnych do pomocy, które w przyszłości mogłyby pokierować naszym dziełem.

Działając na forum uczelnianym i krajowym, NZS UG organizuje życie społeczne i kulturalne, zabiera głos w sprawach studenckich, rozwija swoją organizację oraz jej członków. Wierzymy, że najlepszą inwestycją w samego siebie jest pomoc innym. Stąd nasza działalność potrafi nieść za sobą wiele satysfakcji i motywacji.

Nie odwracamy się od nikogo, przyjmujemy każdą prośbę o pomoc, dzielimy się doświadczeniem i wspólnie budujemy lepszą przyszłość.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas to, że z powodzeniem prowadzimy kilka projektów równolegle. Praca w NZS UG odbywa się w zespołach, którym są powierzone konkretne projekty i zadania do wykonania.

Podstawą naszego sukcesu jest umiejętność pracy w grupach:
pomagamy sobie wzajemnie, przekazujemy wiedzę, doświadczenie, stanowimy dla siebie wsparcie a potem wspólnie cieszymy się z osiągniętego sukcesu.

Co daje nam członkostwo w NZSie?61

  • doświadczenie,
  • nowych przyjaciół,
  • kontakty z przedsiębiorcami,
  • efektywne spędzanie czasu,
  • możliwość sprawdzenia siebie,
  • rozwój swoich umiejętności,
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Jak dołączyć do NZS UG?

Wypełnij formularz rekrutacyjny na naszej stronie internetowej:http://nzsug.pl w zakładce Dołącz do nas, lub wejdź pod adres: http://tiny.pl/gc5h6 , a w przeciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i umówimy na rozmowę.

Przeżyj z nami niezapomnianą przygodę i po prostu #NieZmarnujStudiów

Powiązane posty

Dodaj komentarz