O nas

mm
Daniel Adamaszek

Student Turystyki i Rekreacji na AWFIS. Uwielbia podróże, snowboard i psychologię . W wolnym czasie jeździ na motocyklu. Uważa, że na każdą rzecz można spojrzeć w interesujący sposób. Uzależniony od yerby i muzyki.


mm
Izabela Pawlińska

Studentka pierwszego roku kryminologii. Nałogowo czyta książki, które są dla niej ważnym elementem życia i doskonałą ucieczką od natłoku obowiązków. Przez swoje zamiłowanie do psychologii za najistotniejsze w nich uważa wykreowanie bohaterów. Z tej pasji do słowa pisanego - ale mówionego również - zrodziła się w niej pasja do dziennikarstwa. Uwielbia przedstawiać w ten sposób świat widziany jej oczami oraz dzielić się tym, co uważa za interesujące.


mm
Jan Rychert

Student filozofii na Uniwersytecie Gdańskim. Jest koordynatorem projektu "Filary Filozofii" Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Interesuje się praktycznym zastosowaniem metod logicznych i pragmatyzmem. Zajmuje się również muzyką, którą można znaleźć tutaj: Diego Lopez. i pisze różne rzeczy, które można znaleźć tutaj: Wolne myśli wolnomyśliciela. lub tutaj: Radykalny Słoń.


mm
Judyta Janczara

Studentka dyplomacji na drugim roku. Miłośniczka kultury Chin i Japonii, jej wielkie pasje to też rysowanie i pisanie. Ciekawi ją to, co oryginalne i z duszą. Kolekcjonuje minerały, ostatnio też zagłębia się w teksty o kimś bardzo inspirującym - C. G. Jungu. Marzy o podróżach i czynieniu świata bardziej kolorowym.


mm
Karina Bocian

mm
Karolina Gąsiorowska

Studentka trzeciego roku kulturoznawstwa. Młoda mama z artystyczno-dziennikarską duszą. Uwielbia uwieczniać wszystko na fotografiach. Prowadzi bloga fotograficznego www.secondpassion-karolina.blogspot.com. Lubi podróżować i zwiedzać różne ciekawe miejsca. Interesuje się muzyką - śpiewa i gra na gitarze. W jej życiu nigdy nie jest nudno ze względu na dużą ilość obowiązków i pasji.


mm
Katarzyna Skoniecka

Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim. Z wykształcenia technik ekonomista. Uwielbia pisać co jej ślina na język (i palce) przyniesie. Zafascynowana fotografią, można ją często spotkać biegającą z aparatem w dziwnych miejscach. Uwielbia śpiewać i pragnie nauczyć się grać na gitarze. Czerwonowłosa harcerka pochodząca z Krainy Tysiąca Jezior Mazurskich.


mm
Krzysztof Wencel

Student historii. Zafascynowany życiem, uwielbiający zestawiać z nim elementy codziennej rzeczywistości. Pasjonat podróżowania po świecie i górskich wędrówek. Fanatyk gdyńskiej Arki. Stuprocentowo uzależniony od emocji i adrenaliny.


mm
Łukasz Borkowski

Student na pierwszy roku zarządzania. Talent aktorski i do pisania. Zainteresowany światem i tym, co skrywa. Uwielbia muzykę, ale na niczym nie grywa. Na SoundCloud'zie (https://soundcloud.com/n132n4ny) nazywam się N132N4NY, a na YouTube konto Luke USUP Label z ziomkiem ma(https://www.youtube.com/channel/UCzN1U93wqDUz5PPH7R38n0A). Na razie potrafi zarządzać tylko czasem, choć czasem nie wychodzi to, gdy wydarzeń ma na raz masę. Ekstrawertyk, jego styl to ekstra autentyk, bezpruderyjny, ale raczej nie wredny.


mm
Marcelina Wilczewska

Studentka drugiego roku Dyplomacji. Uwielbia podróże (zwłaszcza na Wschód), jest miłośniczką literatury i teatru. Kiedy tylko czas na to pozwala zwiedza zabytkowe budynki, w których zachowała się cząstka historii. Kreatywność to jej drugie imię. Pierwsze opowiadanie napisała w wieku dziewięciu lat i po dziś dzień to jej ulubiona forma przekazu emocji i wstępu do głębszych rozważań. Dumna właścicielka czarnego kota perskiego, który nigdy nie przyniósł pecha.


mm
Marcin Kamieniecki

Gaduła zakochana w historii wojskowości oraz literaturze. Niewyżyty pisarz, czy prościej, hobbysta z marzeniem o wielkiej scenie, prowadzący od końca 2017 roku swój Kącik Gawędy. Z natury uparciuch oraz flegmatyk, poświęcający wolne chwile jako wolontariusz w swoim ukochanym mieście. Pogadamy?


mm
Przemysław Szczygieł

Przemysław Szczygieł – absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie kontynuuje tenże kierunek na drugim roku studiów magisterskich. Laureat trzeciego miejsca VI Konkursu Jednego Wiersza MALT 2017, aktor-amator („Wieczornica, czyli pokaz dziwolągów Witkacego”, „Maski”, „Pana Sienkiewicza droga do Ameryki”, Narodowe Czytanie „Wesela” S. Wyspiańskiego). W wolnych chwilach współuczestniczy w projekcie badawczym prowadzonym przez SWPS w Sopocie – „Wpływ kontaktu z poezją na twórcze myślenie”, a także regularnie angażuje się w liczne przedsięwzięcia literackie na obszarze Trójmiasta. Miłośnik filozofii, psychologii i kulturoznawczej refleksji nad ezoteryzmem zachodnim. Światopoglądowo postmodernista.

https://www.linkedin.com/in/przemys%C5%82aw-szczygie%C5%82-1405a9b6/

https://www.goldenline.pl/przemyslaw-szczygiel3/


mm
Zuzanna Tomaszewska

Studentka drugiego roku dyplomacji, miłośniczka muzyki i sztuki, a wieczorami prowadząca Pub Quizy w trójmieskich klubokawiarniach. Regularnie uczęszcza na konkursy poetyckie organizowane przez Centrum Kultury w Gdyni oraz inne, ciekawe wydarzenia literackie. Od dzieciństwa pisze wiersze i opowiadania toteż dojrzała wersja poezji i życiowych felietonów nic a nic nie jest jej straszna.