Gdańsk na studencką kieszeń vol. 2

Kontynuujemy naszą serię najciekawszych lokali w Trójmieście, do których koniecznie musicie zajrzeć. Dziś zapraszamy na poranną kawę i wieczorny wypad ze znajomymi 😉

dice-1264058_1920Polufka

Miejsce typowo studenckie, w samym centrum akademików Politechniki Gdańskiej.

Różnorodność piw i gier planszowych zapewne przyciągnie tu niejednego. Pub idealny do wieczornych rozgrywek, transmisji sportowych i integracji studenckich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od gier słownych po przygodowe i karciane. Od piw regionalnych do pochodzących z różnych stron Polski. Pub jest dwupiętrowy, a mimo tego wszystkie miejsca zwykle są zajęte, dlatego wybierając się większą grupą warto zadbać o wcześniejszą rezerwację.

W każdy czwartek odbywają się spotkania miłośników planszówek, więc wszyscy, zarówno profesjonaliści i amatorzy, są mile widziani.

coffee-983955_1920π kawa

Klimatyczne miejsce zachwyci każdego matematyka i miłośnika kawy. Ulokowana w samym centrum starego miasta π kawa przyciąga turystów jak i stałych mieszkańców miasta. Urokliwy wystrój, miła obsługa i pyszna kawa to zdecydowanie atuty kawiarni. Duży wybór kaw i deserów pozwala znaleźć dla każdego coś miłego.

 

 

 

Autor: Małgosia Dwulat

Powiązane posty

Dodaj komentarz